Inne tabletki na masę - Poradnik : Jak zwiększyć masę mięśniową? Legalne sterydy na masę?

Mass Extreme
Mass Extreme to nowoczesny suplement diety wspomagający budowę masy mięśniowej.
Skuteczność Mass Extreme została udowodniona na Uniwersytecie Tampa na Florydzie.
MASS EXTREME
Przejdź do treści
Niektóre leki zwiększające masę ciała zawierają mleko i białka jajek, witaminy, kreatynę. Struktura innych zawiera hormony, więc musisz skonsultować się z endokrynologiem i starannie wybrać lek. Wiele produktów, które zwiększają apetyt i przyczyniają się do rekrutacji brakujących kilogramów, są sprzedawane w aptekach bez recepty.

Diabeton. Efekt osiąga się poprzez aktywację wytwarzania insuliny. Diabeton przyczynia się do przybierania na wadze, ponieważ jego wpływ na organizm jest porównywany do sterydów anabolicznych. Jeśli przestrzegasz dawkowania i zaleceń dotyczących odżywiania, nie ma żadnych skutków ubocznych.
Orotan potasu. Wzmacnia apetyt, normalizuje metabolizm białek, stymuluje procesy regeneracyjne. skuteczność leku zwiększy witaminy B, C, E, kwas glutaminowy, ryboksynę.
Oxandrolone. Aktywuje syntezę hormonu wzrostu, pomaga tworzyć twarde mięśnie, wzmacnia kości. Lek nie zatrzymuje wody w organizmie, jest nieszkodliwy dla mężczyzn i kobiet, zaleca się go odzyskać po ciężkiej chorobie.
Deksametazon. Tabletki są stosowane w leczeniu wielu chorób, ale także powodują wiele niepożądanych efektów, w tym - zestaw wagi. Dlatego narzędzie jest popularne w sportach siłowych. Ponadto deksametazon wzmacnia więzadła, łagodzi stany zapalne w stawach.
Orotan potasu. Wzmacnia apetyt, normalizuje metabolizm białek, stymuluje procesy regeneracyjne. skuteczność leku zwiększy witaminy B, C, E, kwas glutaminowy, ryboksynę.
Peritol. Oprócz głównego działania antyhistaminowego, tabletki zwiększają apetyt, dlatego są przepisywane pacjentom onkologicznym i zakażonym wirusem HIV, aby zapobiec utracie wagi. Peritol rzadko powoduje działania niepożądane, ale jest przeciwwskazany do niedoboru laktozy. Sportowcy biorą pigułki, aby uzyskać masę mięśniową.
Drożdże piwne. Bioaddytyw zawiera witaminy z grupy B, niezastąpione aminokwasy. Drożdże piwowarskie sprzyjają trawieniu i przybieraniu na wadze, zwiększają odporność.Created with @MROZYSEO
KONTAKT
Wróć do spisu treści